IzdvojenoSportVijesti

Varaždin dobio suparnika: Ivančica pobijedila Orač i ušla u finale županijskog nogometnog kupa

Nakon što su 2012. osvojili županijski nogometni kup, ovo je najveći uspjeh ivanečkog kluba u proteklih 8 godina

Petrijanec – U susretu polufinala Kupa Županijskog nogometnog saveza Varaždin Ivančica je u Petrijancu pobijedila domaći Orač s 2:0, poluvrijeme 0:0.

U lijepom ambijentu, pred više od 150 gledatelja, Ivančani su otpor domaćina slomili u nastavku, golovima Dominika Božaka u 57. i Tomislava Jagića u 77. minuti.

Tako se Ivančica plasirala u finale gdje će u srijedu u Ivancu igrati s prvoligašem Varaždinom, braniteljem naslova pobjednika županijskog kupa.

Nakon što su 2012, s trenerom Zoranom Kastelom osvojili županijski nogometni kup, kada su boljim izvođenejm kaznenih udaraca savladali Zadrugar, ovo je najveći uspjeh ivanečkog kluba u kupu u proteklih 8 godina.